Benim samsung galaxy s8 edge kılıf Başlarken Çalışmak

Samsung Galaxy S7 Kılıfı Basına Sızdı! Haberi Ve Son Dakika Haberler MynetAndroid dünyasının ve akılı telefon pazarının güçlü oyuncularından olan Samsung amiral gemi modellini tanımasına bir ay gibi bür süre kaldı. Samsung cihazlar için ekran değişim fiyat tablosu aşağıda verilmiştir, fiyat tablosunda modellere göre ayrılmış olup bu sayfadaki fiyatlarımız yalnızca Samsung modellerinin Ekran Değişimi içindir, diğer arızalar veya diğer marka ve modeller için sitemizdeki Fiyatlar sayfasına bakınız veya bize çalışma saatleri içerisinde ulaşıp hemen fiyat alabilirsiniz.


Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın 3000-3500 mAh arası bir değere sahip olacağı bataryaya sahip olacağı bekleniyordu. S7 edge ile aldığımız sentetik performans sonuçlarına ve kıyas tablolarına geçmeden önce grafik biriminden de bahsetmek gerek. Yani belki de S8 için six inç phablet modelleri telefon görmemiz de mümkün olacak.


Bunu şimdilik bir kenara koyacak olursak, 3299 TL'nin S7 edge için yüksek bir fiyat olduğunu kabul etmek gerek. Samsung'un yeni amiral gemisi için iddialar gelmeye çoktan başlamıştı ve geçtiğimiz günlerde bir koruyucu kılıf üreticisi Galaxy S8'in tasarımını göstermişti.


Diğer kılıflara baktığımızda da, farklı seriler altında sunulan kılıfların her birinin kaliteli görünümlere sahip olduğunu ve Galaxy S6'nın güzelliğini kesinlikle gölgelemeyeceğini görüyoruz. Aksesuar üreticisi Olixar, Galaxy S8 Edge için ürettiği şeffaf kılıfı satışa sundu ve kılıfın şeffaf olması ve telefona tam oturması, cihazın tasarımını tamamen ortaya çıkardı.


Galaxy Note 7'de, pek tecrübe etmesek de, 3D Touch baskı teknolojisine benzer bir teknoloji ve göz tarama teknolojisi de var. Normalde Galaxy serilerinde Exynos yonga setine yer veren Samsung bu sefer farklı yonga setini deneyecek gibi görünüyor. Yolcularını daha önce Samsung Galaxy Note 7 telefonun uçaklarda kapalı tutulması, sarj edilmemesi gibi hususlarda uyaran Türk Hava Yolları, bu kez uçağa kabul edilmeyeceğini bildirdi.


Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için tasarlanan kılıfın her iki tarafında, geliştirilmiş güvenli tutuş içi kaymayan dokusu yer alıyor. Samsung Galaxy S8 cep telefonunuzun arızasını bilmiyorsanız servisimizde ücretsiz olarak ARIZA TESPİTİ yapılmaktadır. Sızdırılmış fotoğraf, Galaxy S8 ekran çözünürlüğünün WQHD+ ‘ya yükseldiğini, FHD+ ise seçenekler arasında olacağı kesinleşti.


Yeni sızıntı Galaxy S8 Plus'ın sistem özelliklerini açığa çıkarıyor, ve görünüşe bakılırsa sistem özellikleri daha küçük olan Galaxy S8'e oldukça yakın. Samsung Galaxy S7, Dual Pixel özelliği ile tüm pikseller iki fotodiyotla işlenerek profesyonel seviyede fotoğraf çekimi sağlar.


Samsung S7 Edge telefonunuzun ekranın da değil de düşürme, çarpma ya da darbe sonucu arka cam kapağını kırmış olabilirsiniz. Ancak belirtmekte fayda var, Samsung bu işlem sonrasında telefonunuzun garantisini iptal edebilir. Zira bahsedilen fiyatlara göre Galaxy S8 güncel kurla ülkemizde three,430 TL, S8 Plus 3,830 TL'ye denk geliyor.


UAG kılıf tasarımına benzeyen yapısıyla dikkat çeken ürün beş farklı renk seçeneğine sahip. Özellikle Android dünyasındaki cihazlar hakkında doğru sızıntıları ortaya çıkaran Evan Blass‘ın son yaptığı açıklamaya göre Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın bataryası kapasiteleri belli oldu.


Swarovski Professional'in International Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Christoph Kargruber, Swarovski olarak Samsung ile birlikte tasarladığımız ve Swarovski ince kristal taşlarla bezenmiş sınırlı sayıdaki Samsung Galaxy Note 3 kapağını tanıtıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.


Bu durumda zarif bir dokunuş verirken 20 inçlik Galaxy için Pc ve PDA durumda, güç ve dayanıklılık için yapılır yaptı. Çin'de ortaya çıkan bir görsele göre Galaxy S8 Plus, 3500 mAh'lik bir bataryaya sahip olacak. Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8 hakkında her geçen gün yeni sızıntı bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.


Çinli bir kayna?a göre, Samsung SM-G9500, Çin pazary için sunulacak olan Galaxy S8'i ve SM-G950X ise X'in yerine operatöre veya bölgeye ba?ly olarak harflerle de?i?tirilecek olan Global cihaz olacak. Tüm bu bilgiler paylaşılırken GSM Arena sitesi, geçtiğimiz gün başka sızıntılarla uyuşmayan yeni Galaxy S8 sızıntısını paylaşmıştı.


Ancak bu yıl sadece iki tablet tanıttı ve 28 Martta New York'ta Galaxy s8 için bir etkinlik düzenleyeceklerini açıkladılar. Her iki kılıfta tasarımsal açıdan, akıllı telefon dünyasında sızıntılarının doğru çıkması ile tanınan Evan Blass tarafından daha önce paylaşılan Galaxy S8 görselleri ile büyük oranda benzerlik gösteriyor.


Bu grafik birimiyle selef GPU T760'a göre yüzde 40 oranında enerji sarfiyatı sağlarken, 1.eight oranında da performans artışı kazandıran ARM, bu sayede Galaxy S7 edge ile de üst seviye grafik performansı göreceğimizin altını çiziyor. Samsung'un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8'in neredeyse sızdırılmayan bir tarafı kalmadı.


Ancak biz bu on-line mağaza üzerinden birkaç gün önce Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus için ilk vaka ve aksesuarları sunmaya başlayacak. Birkaç saat önce, Koruyucu kapak ile Samsung Galaxy S8 sızıntısının daha fazla görüntüsünü sizlere bildiriyoruz.Samsung'un yaklaşmakta olan amiral gemisi cihazına ait görüntüler oldukça dikkat çekti.


Değerli telefon olduklarını daha uzaktan belli eden Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge'i kılıfsız kullanmaya kıyamayan birçok kullanıcı olacaktır. Bu tasarımın gerçeği yansıtıp yansıtmadığını Galaxy S8'in tanıtılması ile öğreneceğiz. MobileFun, bunu Galaxy S8'in kablosuz şarj desteğine sahip olacağı yönündeki bir onay olarak görüyor.


Merhaba şimdiye kullandığım android samsung cihazlarda bir müddet sonra donma ve kasılmalar başlıyor bunu düzeltmek için bataryasını çıkartıp tekrar takarak düzelmesini sağlıyoruz. Belki de Samsung da böyle düşündü ve E5'te 4G desteğine yer vermeye gerek inceleyiniz görmedi.


Telefon şirketi olan biri olarak söylüyorum bu telefon sanırım şuan piyasadaki parasını hakeden tek kötü s6 edge ile alakası yok stabilizasyon olarak samsung şaşırtıcı şekilde bu telefonda , selefine göre ciddi anlamda inovasyonlar yapmış.paranız varsa gerçekten en içten dileklerimle almanızı öneriyorum.kamerasını ise sanırım google pixel gelicek çıkana kadar en iyisi bu.


Samsung Galaxy Lounge, mankenler, tasarımcılar ve moda haftasına yön veren tüm ünlü isimlere ev sahipliği yaparak, bu isimler hem Mercedes-Benz Moda Haftası'nın yoğunluğundan kaçabilecekleri, hem de keyifli bir mekan içinde en yeni Samsung cihazlarını görebilecekleri bir alan sunuyor.


Ardından GSM Arena'da paylaşılan S8 görüntüleri diğer iddialar ile uyuşmadığı için pek fazla inanılmamıştı. Samsung Galaxy S8 ile ilgili önemli söylentilerden bir tanesi de telefonun Qualcomm Snapdragon 830 İşlemcisi ile piyasaya çıkabileceği. Özellikle Galaxy Note 7 sonrası büyük sıkıntılar çeken ve bu yüzden Galaxy S8 modeli üzerinde titizlikle çalışan Samsung'un Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerine güveninin tam olduğunu söyleyebiliriz.


Galaxy S8 modelinin en dikkat çeken sızıntı özelliği çift kamera teknolojisi oldu. Düşük bir ihtimal olsa da Note 7'den arta kalan yıkımı engellemeye çalışan Samsung'un Galaxy S8'de S-PEN kullanabileceği düşünülüyor. Şimdilik Samsung Galaxy S8 Edge Ön Tanıtım Videomuzu HD olarak izlemenizi öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *